Stannah logo
Máte otázky? Zavolejte nám ZDARMA Naši školení operátoři jsou tu pro vás 24 hodin denně
800 196 196

Jak může schodišťový výtah pomoci vám nebo vašim blízkým

Schodišťový výtah znamená mnohem víc než jen vrácení svobody pohybu

Schodišťové výtahy Stannah vám nabídnou zpět vaši nezávislost, o které jste si mysleli, že jste ji už ztratili. Stačí vědět, že ve svém domě můžete mít pohodlí a úplnou bezpečnost. To vám dodá klid v mysli. A nejen vám, ale i vašim přátelům a rodině. Mohou zůstat v klidu, mít pocit bezpečí. Když vidí, že je pro vás schodiště bezpečné.

Co pro vás může schodišťový výtah znamenat

Schodišťové výtahy jsou velmi pečlivě navrhovány, a to lidmi, kteří vám chtějí zlepšit váš životní standard a umožnit vám splnit si vaše potřeby. Vaše schodišťové výtahy jsou formovány tak, aby vám vyhovovaly, takže se můžete cítit opravdu nejlépe. Někdy mají malé věci velký vliv na vaše pohodlí; my se snažíme poznávat vás a vaše potřeby, abychom vám mohli poradit, jaký schodišťový výtah bude pro vás ten nejlepší. Ať už zažíváte pocity spojené se stárnutím, máte bolestivé klouby nebo jsou pro vás schody překážkou, případně máte sníženou pohyblivost spodní části těla, můžeme vám pomoci cítit se doma zase dobře.

Schodišťové výtahy: pomáhají seniorům na celém světě

S přibývajícím věkem začínáme pociťovat účinky stárnutí. Naše rovnováha se zhoršuje; revmatoidní artritida nebo osteoartritida mohou mít také negativní dopad na náš život. Než to zjistíte, mohou se schody stát ve vašem domě skutečnou překážkou. Používání schodů může být bolestivé, nebezpečné a téměř nemožné.

Schodišťové výtahy pomáhají seniorům

Mnoho lidí si myslí, že trvalé používání schodiště může vést ke zdravotním výhodám. „Udržování aktivního stavu“ je obecně dobrým nápadem; snaha o zdolávání schodiště však může mít negativní vliv na kolenní klouby. Čím více se snažíte zdolávat schodiště, tím je vyšší riziko poškození. Pokud trváte na tom, že budete schodiště takto zdolávat, může to vést k nehodám, pádům a zraněním.

Váš domov by neměl být nebezpečný. Nemělo by to být stresující, když chcete sejít dolů a dát si šálek čaje. Nebo jít nahoru do postele. Pád je znamením, že váš domov není tak bezpečný, jak by měl být. Mohli byste se vážně zranit, což by mohlo mít dramatický dopad na vaše dlouhodobé plány a narušit možnost setrvat v domě, který máte rádi.

Další výhody schodišťových výtahů, o kterých jste možná nevěděli

výhody schodišťových výtahů

  • Poskytují vám klid: Víte, že jste na schodech a ve svém domově v bezpečí. To vám přinese lepší sebedůvěru; budete vědět, že jste nezávislí a budete se cítit svobodněji.
  • To vám vrátí zpět vaši nezávislost: Můžete ušetřit energii, kterou jste používali pro adaptaci vůči pohybu na schodišti, a věnovat ji jiným věcem. Představte si, co byste s touto energií mohli všechno dělat.
  • Schodišťové výtahy se instalují velmi rychle a snadno: Instalace trvá méně než jeden den, takže můžete mít nový domov bez čekání.
  • Jsou levnější a jednodušší než stěhování do nového domu; nabízejí více pohodlí než přemísťování do přízemí vašeho domu: Náklady na nákup schodišťového výtahu a starosti s tím spojené by vás mohly odradit. Možná si myslíte, že instalace schodišťového výtahu bude spojena se stavebními pracemi, nepořádkem a úpravami ve vašem domě. Dobrou zprávou je, že schodišťová sedačka je instalována přímo na schodech. Nepotřebujete stavební povolení; není třeba provádět stavební práce, abyste získali zpět svou nezávislost.
  • Schodišťové výtahy nepoškodí váš dům: Vše, co naši technici musejí udělat, je jen několik vrtů do schodiště. Nedojde k žádnému trvalému poškození a naši technici vždy po sobě uklidí.
  • Schodišťové výtahy jsou cenově dostupné a ekonomické: Provoz schodišťového výtahu stojí méně než provoz vaší čajové konvice.
  • Schodišťové výtahy jsou flexibilní: Bez ohledu na to, jak vypadají vaše schody, vám můžeme nainstalovat takovou schodišťovou konstrukci, která je vyrobena speciálně pro příslušné použití. Nejen to; také analyzujeme vaše osobní potřeby a doporučujeme sedátka, která vám nejlépe vyhovují.

Připojte se k 750 000 lidí, kteří mají své domovy a našli znovu nový život díky schodišťovému výtahu Stannah. Zavolejte nám. Ukážeme vám, jak vám může schodišťový výtah usnadnit život.

Schodišťové výtahy jsou cenově dostupné a flexibilní

Pošlete mi brožuru

Request Brochure