Stannah logo
Máte otázky? Zavolejte nám ZDARMA Naši školení operátoři jsou tu pro vás 24 hodin denně
800 196 196

Přečtěte si o fungování vašeho schodišťového výtahu Stannah

Objevte cestu, kterou prochází váš schodišťový výtah, od technického zpracování až po instalaci

Výrobní proces může být u těchto produktů často velmi překvapivý. To proto, že lidé obvykle nepřemýšlejí o tom, co je „za scénou“, pokud jde o značku, produkt nebo servis. Chceme, abyste nás lépe poznali; chceme vám ukázat celou cestu, kterou váš schodišťový výtah urazí od technického zpracování až po instalaci. Sami uvidíte, že je zde daleko více zajímavých věcí, které stojí za vidění.

Setkejte se s lidmi ve výrobě schodišťových výtahů Stannah

Dovednosti a talent našeho personálu představují základní část našeho úspěchu. Ve společnosti Stannah si uvědomujeme, že za pokrok, kterého jsme dosáhli, můžeme vděčit našim vynikajícím zaměstnancům. Generace pracovníků, kteří u nás pracovali po dobu minulých 150 let, stejně jako lidi, kteří pracují ve skupině Stannah Group v současné době, společně vytvořili formu našeho podnikání. Zajišťujeme bezpečné, kooperativní a přátelské pracovní prostředí, které podporuje individuální blahobyt a týmovou práci a dodržuje naši obchodní etiku. To znamená, že níže uvedená citace je stejně důležitá v dnešním podnikání jako tehdy, když ji náš zakladatel v 19. století napsal.

„Zvykněte si dělat všechno dobře“ Joseph Stannah

Rodinný podnik s více než 150letými zkušenostmi

Rodina Stannah

Joseph Stannah otevřel svůj rodinný podnik Stannah před 150 lety. Byl výjimečným inženýrem, který byl zručný ve všem, od zvedacích mechanismů a jeřábů až po těsnění pro lokomotivy a výtahy pro automobily. Dnes naše podnikání řídí Jon, Patrick, Nick a Alistair Stannah, Josephovi pravnukové. A protože jsme stále rodinným podnikem, naše hodnoty jsou zásadní součástí toho, za čím si stojíme. Nejsme zavázáni akcionářům, proto můžeme provádět naše vlastní rozhodnutí; chceme, abyste věděli, že vy jste u nás na prvním místě. Neberte nás ale za slovíčko. Jsme hrdými členy programu „Buy with Confidence“, „Asociace britských zdravotnických oborů“ a ještě? Jsme důvěryhodní obchodníci. Všechny tyto organizace fungují na základě spravedlivého obchodování, nad rámec klasické zákaznické péče a nad rámec zákaznického hodnocení.

Technické zpracování schodišťových výtahů – za scénou

V zákulisí, v továrně Stannah, jsou výzkumníci, inženýři a technici odhodláni vám pomáhat a zajistit pro vaše schodišťové výtahy to nejlepší. Bez nich by produkce schodišťových výtahů nebyla možná.

Továrna Stannah pro výrobu schodišťových výtahů

Víme, že vždy poskytujeme nejvyšší úroveň služeb, a to nás těší. To je jediný způsob, jak můžeme fungovat. Vědomí, že se ve své domácnosti cítíte bezpečně a pohodlně, je pro nás nesmírně důležité; každý krok našeho procesu je pečlivě sledován, aby vedl k tomuto cíli. Náš technický ředitel k tomu říká:

„Společnost Stannah má za sebou bohatou a úspěšnou historii inženýrství a s tím souvisejí bohaté znalosti v rámci týmu, systémů a nástrojů. Přístup k těmto hodnotám je neocenitelný a pomáhá nám při rozhodování. Mým úkolem je zajistit, aby měl inženýrský tým to, co potřebuje pro kreativní nápady a fantastické výrobky. Jeden den se mohu zabývat obchodními procesy, prototypovými technologiemi, zařízeními. A druhý den dalšími novými patenty a technickými úkoly. To vyžaduje, abych správně chápal více oblastí a abych udržoval krok s nejnovějšími technologiemi a s nejnovějším myšlením.“

Součástí, které jsou zahrnuty ve schodišťových výtazích Stannah

Můžeme si být jisti kvalitou, protože naši vlastní inženýři vytvářejí veškeré součásti našich schodišťových výtahů v našich továrnách. Vzhledem k tomu, že kontrolujeme celý proces, můžeme si být jisti tím, že používáme pouze ty nejbezpečnější materiály a nejlepší postupy.

Všechny části schodišťových výtahů jsou vyráběny ve společnosti Stannah

My jsme výrobci. Při výrobě součástí pro schodišťové výtahy se nespoléháme na třetí strany. To znamená, že můžeme každý schodišťový výtah důkladně otestovat, abychom se ujistili, že vyhovuje nejvyšším standardům s ohledem na kvalitu, pohodlí a bezpečnost.

Laserový řezací stroj Stannah

Výsledkem je robustní a velmi odolný schodišťový výtah, který dlouho vydrží a umožní vám pohodlný pohyb v domácnosti.

Ve společnosti Stannah svobodně investujeme do inovací. To znamená, že pokud by měl některý z našich inženýrů představu, o které si myslí, že by vám zajistila větší bezpečnost a pohodlí, máme svobodnou možnost to prozkoumat. Při výrobě našich schodišťových výtahů používáme pouze nejlepší pracovní postupy. Investujeme do školení našich zaměstnanců, a to až do doby, kdy se stanou odborníky ve svém oboru.

Učni v oboru pro výrobu schodišťových výtahů Stannah

Společnost Stannah má za sebou dlouhou historii náborů učňů. Až 300 našich techniků, pracujících v našich 11 pobočkách v celé Velké Británii, začínalo v učebním plánu společnosti Stannah.

Vzhledem k tomu, že jsme rodinný podnik, můžeme zajistit, že naše normy budou dokonce přísnější než klasické předpisy. Získali jsme certifikáty ISO v oblasti řízení kvality podnikání a v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. Stejně tak Asociace britských zdravotnických oborů zajišťuje, že naše péče o zákazníky přesahuje všechny právní závazky.

Produkce zábradlí pro schodišťové výtahy – za scénou

Od začátku do konce navrhujeme, vyrábíme a instalujeme schodišťová zábradlí, která jsou ideální pro vaše schodiště. Máme vlastní továrnu pro výrobu zábradlí, hned vedle továrny pro schodišťové výtahy; takže vaše schodišťové výtahy i zábradlí můžeme upravovat předně tak, aby vyhovovaly vašim osobním potřebám a vašemu schodišti.

Produkce zábradlí pro schodišťové výtahy

Jsme inženýři, ale chápeme, že vám záleží na více věcech než jen na mechanice vašeho schodiště. Proto jsme vytvořili vlastní konstrukci zábradlí – aby bez problémů vyhovovalo vaší domácnosti. Zábradlí na obrázku může vypadat obyčejně, ale budete sami překvapeni, jak elegantně bude vypadat po dokončení na schodišti.

Rovněž neustále hledáme způsoby, jak minimalizovat dopady na životní prostředí v rámci celé společnosti a co nejlépe využívat naše vzácné zdroje. V rámci našeho programu opětovného používání schodišťových výtahů, recyklace práškových laků, výměn polystyrenových obalů za lepenkové kartony a snižování množství odpadu v našich kancelářích neustále hledáme způsoby, jak zajistit podnikání, které je co nejšetrnější k životnímu prostředí.

Prodejní konzultant společnosti Stannah vám může poskytnout rady, kterým můžete věřit

Domácí návštěva konzultanta pro mobilitu společnosti Stannah a jeho rady, kterým můžete důvěřovat

Nevěnujeme se pouze tomu, co prodáváme a jak to prodáváme; pro nás jsou důležité také služby a způsoby doručování – a samozřejmě vy. Od okamžiku, kdy nás kontaktujete v našem call-centru, děláme vše, co je v našich silách, abychom pro vás zajistili tu nejlepší zkušenost se značkou Stannah, na každém kroku vašeho nákupu. Nákup schodišťového výtahu je spojen s velkým rozhodnutím. Víme, že to neberete na lehkou váhu. Na lehkou váhu to nebereme ani my. Ujišťujeme vás, že vám poskytneme opravdu kvalitní služby, od vašeho prvního kontaktu s námi; máme k dispozici přátelský tým, který čeká na vaše zavolání.

Během našeho prvního telefonního hovoru vám položíme pár otázek, které se budou týkat vašeho schodiště a taky vás samotných. To proto, abychom mohli správně pochopit vaše potřeby a najít způsob, jak vám pomoci. Pokud potřebujete více informací nebo nabídku, jeden z našich prodejních konzultantů vás může navštívit ve vašem domě, aby vám poskytl konkrétní rady pro vás a pro vaši domácnost.

Naši konzultanti si s vámi promluví, aby správně pochopili vaše potřeby. Bereme v úvahu i faktory, které ovlivňuje například artritida; proto vaše schodiště zahrnuje také ergonomický bezpečnostní pás. Můžeme vyhodnotit, jaký schodišťový výtah bude nejlépe odpovídat vašim specifickým potřebám.

Naši konzultanti mohou změřit vaše schodiště a posoudit, jaký typ zábradlí bude potřebný a zda jsou potřebné nějaké přípravné práce (například instalace zvláštní elektrické zásuvky). Naši konzultanti shromáždí všechny požadované informace, které potřebují k tomu, aby vám poskytli příslušné možnosti; pak si můžete vybrat i další doplňky nebo čalounění, které se vám zdají vhodné (díky našemu nástroji Envisage si můžete předem prohlédnout, jak bude vypadat vaše schodiště po instalaci).

Teprve po přesném změření schodiště a po osobní schůzce s vámi budou naši konzultanti schopni poskytnout přesnou a nezávaznou nabídku takového řešení, které vám bude nejlépe vyhovovat. Potom se rozhodnete sami, zda si tento produkt objednáte nebo ne – na rozhodování si můžete zvolit jakoukoli časovou dobu. Cena nabídky je konečná, nejsou zde žádné skryté doplatky.

Váš schodišťový výtah je připraven na cestu do vaší domácnosti.

V celém výrobním procesu provádíme celou řadu kontrol zaměřených na kvalitu; na konci každý jednotlivý schodišťový výtah testujeme, než opustí naši továrnu; tím zajišťujeme, že naše schodišťové výtahy splňují přísná kritéria týkající se kvality.

Produkce zábradlí pro schodišťové výtahy

Náš testovací režim je skutečně prvotřídní; každá hlavní součást jednotlivých návrhů je testována pro 25 000 použití (cesta tam a zpátky) – to odpovídá 10 letům provozu. Navíc, jednotlivé testy provádíme v celém výrobním procesu, a to i v případě, že návrh prošel zkouškovou fází a putuje do výroby. Každé jednotlivé zařízení, které vyrobíme, je testováno s ohledem na kapacitu, a to předtím, než opustí továrnu. Naše zakřivené kolejnice, které jsou vyrobeny podle výkresů specifických pro určité schodiště, jsou testovány dokonce i s ohledem na kvalitu jízdy; taktéž před potvrzením k odeslání.

Společnost Stannah prodává schodišťové výtahy po celém světě

Bez ohledu na to, kde žijete, vám zajistíme dodávku vašeho schodišťového výtahu kamkoli na světě, ve slíbeném termínu a prostřednictvím jednoho z našich důvěryhodných prodejců nebo prostřednictvím dceřiných společností.

Instalace schodišťového výtahu: trvá to jen pár hodin

Instalace schodišťového výtahu Stannah

Samotná instalace trvá jen několik hodin. Jedná se o rychlý proces, který nezpůsobí zásadní narušení provozu vaší domácnosti. Jak to probíhá? Schodišťový výtah se připojuje ke schodišti, nikoli ke stěnám. To znamená, že nedojde k poškození vašich stěn a narušení provozu vaší domácnosti bude opravdu jen bezvýznamné. Nebudete potřebovat stavební povolení a nemusíte dokonce ani vytahovat koberec.

Během instalace můžete být doma a sledovat naše přátelské techniky při jejich práci. Při této práci nevzniká nepořádek; naše odborné montážní týmy nosí s sebou vysavač, takže mohou po sobě uklidit; vaše domácnost bude uklízená stejně jako před jejich příchodem.

V rámci instalace vám naši technici předvedou, jak správně používat funkce vašeho schodišťového výtahu. A co je nejdůležitější, zůstaneme s vámi v kontaktu, dokud si nebudete na 100% jistí, že můžete váš schodišťový výtah používat opravdu bezpečně.

Po instalaci schodišťového výtahu brzy zjistíte následující výhody:

  • Budete mít svobodu a možnost používat celou svou domácnost.
  • Chůze nahoru po schodišti už nebude problémem!
  • Především, budete mít více energie pro lepší věci v životě!

Jediné, co potřebujete, je kontaktovat náš tým poradců, a to buď telefonicky, nebo online; během pár minut vám poskytneme rezervaci příslušného výběru.

Stannah ve světě

Společnost Stannah ve světě

Existuje důvod, proč můžeme podnikat po celém světě, ve více než 40 zemích na 5 kontinentech. Je to proto, že jsme hrdí na to, že poskytujeme vynikající produkt.

Společnost Stannah je uznávána po celém světě jako společnost, která zajišťuje svobodu, nezávislost a silný pocit bezpečí, a to pro každého, kdo má potíže s pohybem po schodišti ve vlastní domácnosti. Ve vnitřních i venkovních prostorech, po celém světě, převládají schodišťové výtahy značky Stannah, nad jakýmikoli dalšími značkami.

Každý den oslovujeme nové zákazníky; zlepšujeme jejich kvalitu života a pomáháme jim na cestě k nezávislosti. Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme nejlepším celosvětovým dodavatelem schodišťových výtahů, protože to znamená, že můžeme pomáhat stále více a více lidem žít ve vlastní domácnosti po delší dobu, v pohodlí a bezpečí.

Naše 150letá historie ve výtahovém průmyslu z nás činí společnost, na kterou se můžete spolehnout. Nabízíme vám:

  • Dobré zhodnocení peněz;
  • Vynikající služby;
  • Nejkvalitnější schodišťové výtahy.

Jsme hrdí na to, že jsme nejlepší světovou společností s rodinným éthosem. Víme, že pro náš trvalý úspěch je důležitým faktorem rozvíjení dovedností a talentů našich 1700 zaměstnanců. Dosáhli jsme celosvětového úspěchu bez narušení našich ideálů, což pro nás znamená dokonalou rovnováhu. To z nás činí vynikající společnost, pro kterou můžete pracovat nebo se kterou můžete obchodovat.

Pošlete mi brožuru

Request Brochure