Stannah logo
Máte otázky? Zavolejte nám ZDARMA Naši školení operátoři jsou tu pro vás 24 hodin denně
800 196 196

Záleží nám na tom, abyste vybrali tu nejlepší schodišťovou sedačku…

Vybírání schodišťového výtahu není stresující ani složité. Naopak. Výsledkem bude pouze radost z bydlení v domě, který máte rádi. Bez bariér a úzkosti z jejich zdolávání.

„Schodišťová sedačka vás doslova osvobodí“

 

ujednáníBudeme se vám plně věnovat od prvního telefonátu.

Stejnou pozorností vás zahrneme i v průběhu konzultací, instalace a údržby schodišťového výtahu. Zůstaneme s vámi také v případě, že bude třeba váš domácí výtah jakkoli doupravit či opravit. Pokud tuto službu vůbec někdy budete potřebovat…

Věděli jste, že…

Naše telefonní linka funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. V případě jakéhokoli problému vám budou naši technici vždy připraveni pomoci.

Kupujete schodišťovou sedačku
pro svou rodinu nebo přátele?

spokojené stáří

Zkuste zdůraznit právě tyto výhody schodišťové sedačky Stannah

 • Díky této kompenzační pomůcce zdoláte schody bez námahy a strachu. Kolikrát za den chcete.

 • Schodišťová sedačka je 100% bezpečná. Díky široké škále bezpečnostních prvků.

 • Hodí se na schodiště jakéhokoli typu. Instalaci provedeme za pár hodin. Obtěžovat vás nebude nepořádek ani hluk.

 • Všechny naše konzultace jsou nezávazné. Naši operátoři jsou tu, aby vám pomohli se správně rozhodnout. Pokud společně dojdeme k závěru, že schodišťová sedačka pro vás není vhodným řešením, nebudeme vás v žádném případě přemlouvat k její koupi.

 • Vyrobili a nainstalovali jsme již více než 600 000 domácích výtahů. Doporučilo by nás 98 % našich zákazníků.

 • Pokud právě schodišťovou sedačku nepoužíváte, lze ji jednoduše sklopit. Ostatní členové rodiny nebo přátelé tak mohou schody pohodlně používat. Bez bariér a nutnosti vyhýbání.

Předvedli se jako sehraný tým, odvedli precizní, profesionální práci v dohodnutých termínech, setkaly jsme se s ochotou a příjemným jednáním.

Chcete pomoci svým nejbližším zpět k samostatnosti a svobodě?

Žádné závazky ani nátlak k nákupu. Jsme tu pro vás, abychom zodpověděli jakékoli otázky, diskutovali s vámi výhody schodišťových sedaček a pomohli vám, vaší rodině či přátelům se správně rozhodnout.

Zavolejte nám právě teď

1, 2, 3! Následujte tři snadné kroky a schodišťová sedačka může být vaše již za pár dní.

1 Step 1

Zavolejte nám a zamluvte si konzultaci u vás doma ZDARMA

Návštěva našeho zástupce vás nezavazuje ke koupi a nebudete za ni nic platit. Při osobní návštěvě u vás doma prozkoumáme vaše schodiště, navrhneme ideální model schodišťové sedačky a sdělíme vám konečnou cenu, kterou opravdu dodržíme.

2 Step 2

Objednejte si u svého Stannah konzultanta

Až budete 100% rozhodnuti, stačí pouze vyplnit objednávku a vaši schodišťovou sedačku nainstalujeme hned, jak to bude možné.

3 Step 3

Rychlá a profesionální instalace domácího výtahu

Instalace netrvá déle než pár hodin. Až budou naši technici po práci opouštět váš dům, najdete jej čistý a uklizený – přesně tak, jako před tím. Pouze s jedinou změnou. Na schodišti najdete připravenou svou schodišťovou sedačku. Schody už pro vás nebudou překážkou.

Jak objednat schodišťovou sedačku

Na co se zaměřit při koupi schodišťové sedačky

Víme, že při plánování tak důležité investice se porozhlédnete i jinde. Schodišťová sedačka může změnit váš život o 180 stupňů. Proto vám poradíme, na co se zaměřit, abyste vybrali tu pravou. • Získejte cenné rady od lidí, kteří už doma schodišťovou sedačku mají. Pokud někoho takového znáte osobně, promluvte si o jejich zkušenostech. Pokud ne, přečtěte si příběhy našich zákazníků anebo si s nimi sjednejte schůzku. Každá informace pro vás bude užitečná.

  rozhovor
 • Svého potenciálního dodavatele se ptejte i na detaily a v žádném případě nespěchejte. Nekupujte nic od člověka, který se snaží svůj výrobek co nejrychleji prodat. Ptejte se na zkušenosti prodejců a techniků. Zajímejte se o to, jak dlouho již v oboru firma pracuje a zda může poskytnout zákaznické reference. Lze navštívit také kamennou prodejnu?

  výběr dodavatele schodišťové sedačky
 • Ujistěte se, že vámi vybraná schodišťová sedačka sedí do vašeho domu a jeho interiéru. Žádné dvě schodišťové sedačky nejsou úplně stejné. Sledujte proto i drobné rozdíly, které rozhodnou o komfortu použití. Pomoci by vám měl zkušený odborník, a to bez jakýchkoli závazků nebo povinnosti sedačku zakoupit. Pokud stále váháte, zeptejte se našich konzultantů.

  vyzkoušení schodišťové sedačky
 • Nejdůležitější je samozřejmě vaše bezpečnost. Proto se přesvědčte, že dodavatel zboží je akreditovaný technik, který dokáže domácí schodišťový výtah spolehlivě a správně instalovat. Rovněž nezapomeňte ověřit, že konkrétní model splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky. Podívejte se na náš seznam, který vám ukáže, o jaké bezpečnostní prvky byste se měli konkrétně zajímat.

  schodišťová sedačka bezpečí

Chcete hovořit s naším konzultantem? Preferujete osobní schůzku v čase, který vám vyhovuje? Stačí nám zavolat na:

ZDARMA 800 196 196